Nike
vare #: 209632358

Nike

vare #: 209632358

NOK 850

Prisdetaljer

Eksklusive frakt- og tollkostnader ( Frakt- og tollkostnader beregnes ved kassen )

*Alle varer importeres fra USA

På lager
USA Importert fra USA-butikk

Antall:

Bestill nå, så får du den omkring Lørdag, November 07
Våre beste leveringspartnere
  • fedex
  • dhl
U-Care-garanti:
Ingen
Velg en plan
fast shipping

Fast
Shipping

free return

Gratis
retur*

Sikret innpakking

Sikret innpakking

100 % originale produkter

100 % originale produkter

pci-dss

PCI DSS-samsvar

iso certified

ISO 27001-sertifisert


paypal payment
visa payment
mastercard payment
Merknad: Step Down Voltage Transformer kreves for bruk av elektroniske produkter fra USA-butikk (110 V-120 V). Anbefalt strømomformere Kjøp nå.

Det som utmerker seg

Innovative Design
Nike incorporates cutting-edge materials and technology to enhance performance and durability while ensuring a stylish look that appeals to athletes and casual wearers alike.
Diverse Range
With a wide variety of products catering to different sports and activities, Nike meets the specific needs of athletes and fitness enthusiasts, providing customized solutions for every performance level.
Sustainable Practices
Nike is committed to sustainable manufacturing processes, using recycled materials in many products, which not only benefits the environment but also attracts eco-conscious consumers seeking responsible brands.

Produkt detaljer

Shop Nike online at a best price in NORGE. B0F9LSY4L5
Language English
Product Dimensions 7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm); 8.8 ounces (249.48 grams)
Item model number HF7038-013
Department Unisex
Date First Available July 12, 2025
Manufacturer Nike
ColorBlack/Black/Gunmetal
Style NameAura Crossbody Bag (5l)
Handbag SilhouetteSling
SeasonsFall
PatternSolid
BrandNike
Item Weight8.8 ounces (249.48 grams)
Model NameAura Crossbody Bag (5l)
Style NumberHF7038-013
Target AudienceUnisex-Adults
UPC198480963554
Global Trade Identification Number00198480963554
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameCrossbody
Manufacturer Part NumberHF7038
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap TypeShoulder
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Fit to Size SentimentNeutral
Fit TypeShoulder
Material FabricNylon
Fabric Type100% Nylon
Inner MaterialPolyester
Outer MaterialNylon
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Item Dimensions7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm)
Capacity5 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Nylon
OriginImported

PRODUKTBESKRIVELSE

Nike

Har du noen spørsmål? Chat med oss

Kundespørsmål og svar

  • Spørsmål: Hvordan handle Nike online fra Ubuy?

    Svar: Det er enkelt å handle Nike online fra Ubuy.. Du trenger bare å søke etter produktet, velge fraktmetode mens du sjekker ut og få det levert til ditt sted.
  • Spørsmål: Er Nike tilgjengelig for nettbutikk i Norway?

    Svar: Ja, hos Ubuy Norway er dette produktet tilgjengelig for deg å handle til en rimelig pris.. Nike er ikke tilgjengelig lokalt, men du kan stole på oss med våre ekspressfrakttjenester.
  • Spørsmål: Hvor lang tid tar det å få produktet etter bestillingen?

    Svar: Leveringstiden for det bestilte produktet ditt varierer i henhold til hva du har bestilt og fraktmetoden du har valgt.. Den estimerte leveringstiden er nevnt under utsjekkingsprosessen, så vær bekymringsløs mens du handler.

Nike Crossbody Bags HF7038-013 Editorial Review

Ingen redaksjonelle anmeldelser funnet

Kundeanmeldelser og vurderinger

5.0
1 kunders vurderinger
  • 5 stjerne
    100%
  • 4 stjerne
    0%
  • 3 stjerne
    0%
  • 2 stjerne
    0%
  • 1 stjerne
    0%

Vurder dette produktet

Del tankene dine med andre kunder

Plattformtillit og kjøpstrygghet

trustpilot logo
4.2/5 9830 reviews
Les anmeldelser
DH
Diana
Verifisert kjøper

“I have, in fact, had bad experiences on several occasions with service providers or shipping companies from America—definitely—but this is the first and only reputable and reliable company I have encountered so far; huge praise for their work. ”

23 October 2026 · via Trustpilot
JS
Jarl
Verifisert kjøper

“Fast shipping and A+ product. ”

24 Oct 2026 · via Trustpilot
B
Botibita
Verifisert kjøper

“Great Range of Products and Excellent Service. The ordering and delivery process was excellent! I was able to purchase an item that I couldn’t find locally, and everything went smoothly from purchase to delivery. Thank you for the excellent service! ”

24 October 2026 · via Trustpilot
Sv
Agnes
Verifisert kjøper

“Reliable website, great articles. Timeline Mitopure Urolithin A Supplement Softgels is a wonderful product.”

25 October 2026 · via Trustpilot
C
Colin
Verifisert kjøper

“Great service from start to finish. ”

26 October 2026 · via Trustpilot

HVORFOR HANDLE HOS OSS

Sikker utsjekk Global levering Enkel retur Originale produkter

Produktets prishistorikk

Viktig informasjon

  • Begrensninger: For produkter som sendes internasjonalt, vær oppmerksom på at eventuell produsentgaranti kan være ugyldig; produsentens serviceordninger er kanskje ikke tilgjengelige; produktmanualer, instruksjoner og sikkerhetsadvarsler er kanskje ikke på mottakerlandets språk; produktene (og medfølgende materiell) er kanskje ikke utformet i samsvar med mottakerlandets standarder, spesifikasjoner og merkekrav; og produktene samsvarer kanskje ikke med mottakerlandets krav til spenning og andre elektriske standarder (noe som kan kreve bruk av adapter eller omformer om nødvendig). Mottakeren er ansvarlig for å sikre at produktet lovlig kan importeres til mottakerlandet. Ved bestilling fra Ubuy eller dets datterselskaper er mottakeren registrert importør og må overholde alle lover og forskrifter i mottakerlandet.
  • Ikke alle produkter som er oppført på Ubuy er til salgs, da Ubuy er en global søkemotor. Produkter er underlagt eksport-/handelsreguleringer.